Nejste přihlášen(a).
grafika
grafika Nová registrace
Připojte se! Na této stránce se můžete zapsat na remtym.cz jako fanoušek. Stačí Vám k tomu jen alespoň maličko kladný vztah k R.E.M., e‑mailová schránka a pár minut u počítače.

Co z Vaší registrace mám já jako autor stránek?
Nebojte se, žádné profity za reklamu, žádné spamy na Vaši e‑mailovou adresu. To, že Vám umožňuji se zde přihlašovat, dělám pro fandovství R.E.M. a jeho vzájemnost. Takže jako autor mám – dobrý pocit. ;-)

Co Vám registrace přinese?
Registrací se stáváte z běžného návštěvníka stránek aktivním fanouškem, u kterého mám jistotu, že ho skupina zajímá a má se stránkami dobré úmysly. Na základě informací, které sem o sobě napíšeme, získáme přehled o fanoušcích R.E.M. v našich končinách a třeba se i leccos dozvíme. Každý může komukoli z ostatních fandů poslat soukromou zprávu, založit fórum na nějaké téma, zprovoznit anketu a komentovat téměř každou věc na Remtýmu.

Vaše datum narození (či jiné významné datum) se prostřednictvím úvodní strany (sekce Píseň dne) spojí dle Vaší volby s libovolnou písní R.E.M. a vy se dostanete na titulní stranu.

Každý fanoušek je také oprávněn přidávat novinky, fotkyodkazy. Bude‑li mít zájem přidávat i další materiály (akordy, překlady, články či rozhovory), může individuálně kontaktovat webmastera (Želváka) a bude mu to případně umožněno.

Všechna tato Vaše práva ovládáte ze sekce fandové!, z jejího levého menu (tedy na této stránce nalevo nahoře), které je oproti tomu, co se zobrazí neregistrovanéhmu návštěvníku, značně rozšířeno. Všem Vašim aktivitám slouží ku pomoci menu „Maps & Legends“ na mnohých stránkách, pečlivě jej prosím čtěte.

Může mi být registrace zrušena?
Pokud budete ve svých aktivitách na remtymu projevovat vulgárnost, snahu o sabotáže stránek nebo budete zneužívat Vám přiřklých pravomocí, tak ano. Stejně tak, pokud se sem kupříkladu zapíšete jako fanoušek, ale tři roky poté se tady ani neukážete. Ale ze špatné nálady to dělat nebudu. :-)

Jak mám postupovat?
Registrace proběhne ve třech krocích. Povinnými údaji bude e‑mailová adresa, uživatelské jméno (dle Vaší libosti, ale nesmí být shodné s některým již registrovaným), heslo a pohlaví.

Na první stránce některé z nich zadáte a zároveň prokážete znalost skupiny, o níž pojednává tento web, třema jednoduchými otázkami (to aby někdo úplně cizí nezkoušel registrace z nudy). Na další potvrdíte odeslání e‑mailu, a nakonec navštívíte Vaši zadanou e‑mailovou adresu a registraci dokončíte na odkazu, který Vám přijde mailem. Tento krok je časově limitován dvěma hodinami.

Sledujte menu „Maps & Legends“ dole.
>>> POKRAČOVAT REGISTRACÍ >>>
grafikaremtym = ŽelRem v. 4.0 grafikavytvořil Želvák grafikado provozu uvedeno 14. 9. 2008grafikapodporuje IE, Mozilla, Opera grafikaHTML validní grafika