Nejste přihlášen(a).
grafika
Novinky z tohoto roku nejsou původně přidávány na Remtým, nýbrž pochází ze starého ŽelRemu. Mějte prosím na paměti, že nesou stopy autorových pubertálních let a je nutno je brát s rezervou jak z hlediska faktické správnosti, tak z pohledu stylistiky.
grafika  Around the Sun je tady!! 4. 10. 2004 přidal zelvak
Někteří ji sledují jen s letmým zájmem, někteří ji velice očekávají a jiní (jako třeba já) na ni čekají celou dobu, co poslouchají Skupinu snů. Takže se nebojte rozběhnout do nejbližšího obchodu s hudebninami pro třináct zatím kritiky skvěle hodnocených písní a užívat si minimálně nových zkušeností.
Želvák
No a dodatek z 5. 1. – ATS sice vyšlo, ale pouze na CD, takže do vydání MC „nebudu v obraze“. Jinak CD vypadá docela schopně, akorát to písmo na druhé straně za posledními dvěma alby R.E.M. značně svou originalitou pokulhává. Dost se mi líbí, že R.E.M. vybrali písně, které proklamují nálepkou na obalu, z anket samotných fanoušků!
Okolo Slunce
Viz dále: www.remhq.com Zdroj: remhq.com grafika Žádné komentáře
grafika  Nové (a skvělé) stránky rem.sk 4. 10. 2004 přidal zelvak
Dovolte, abych vám pověděl své dojmy z návštěvy zbrusu nových www.rem.sk. Up se na nich dost vyřádil a není nouze o skvělé nápady – třeba komentáře k písním nebo promyšlený messageboard s registrací. Zatím nefungují tabulatury a multimédia, ale to finální dojem nezkazí. Zdar práci Upově! Zase jsem Upovi něco vyříznul:-))
Viz dále: www.rem.sk Zdroj: rem.sk grafika Žádné komentáře
grafika  R.E.M. a Bruce Springsteen 4. 10. 2004 přidal zelvak
Uvažuji, nakolik je nutné vám povídat o angažování R.E.M. v předvolebním boji George Bushe a Johna Kerryho, kde R.E.M. jsou rozhodně pro toho druhého jmenovaného. Včera ve zprávách jsem dokonce zahlédl R.E.M., kterak (spolčeni s americkým intelektuálem Brucem Springsteenem) hrají – samozřejmě v politickém kontextu. A teď už odposlouchaně – zazněly The One I Love, Man on the Moon, Streets of Philadelphia (ne, ta není R.E.M., ta je Bruceho), Leaving New York, World Leader Pretend či Begin the Begin. Škoda, že jakákoli internetová protestní akce proti Bushovi by nesnesla býti československou, viď, Upe? ;) Bruce a Mike
Viz dále: www.remhq.com Zdroj: remhq.com grafika Žádné komentáře
grafika  Remshop v provozu 4. 10. 2004 přidal zelvak
Nejen já jsem makal přes prázdniny, takže na shop.rem.sk se vyskytuje ambiciózní práce slovenského webmastera Upa, která nabízí pohyb zboží mezi fanoušky R.E.M. a obsahuje dosti originálních nápadů. Návštěvu nevynechejte. Kupujeme prodáváme
Viz dále: shop.rem.sk Zdroj: www.rem.sk grafika Žádné komentáře
grafika  Perfect Square = DVD roku 4. 10. 2004 přidal zelvak
Kritiky nejlépe hodnocený koncert R.E.M. z turné k In Time – vystoupení v německém Wiesbadenu vydaný jako Perfect Square – byl ohodnocen jako DVD roku. No a každý, kdo ho viděl, asi ví proč. Já tedy myslím, že megafon v Orange Crush nebo foukací harmonika v Bad Day za to stála. Michael v popředí
Viz dále: www.remhq.com Zdroj: remhq.com grafika Žádné komentáře
grafika  R.E.M. v Praze – další info 1. 11. 2004 přidal zelvak
Není asi velkou novinkou, že R.E.M. mají při turné zavítat i k nám, jmenovitě do Prahy. Nebude to ale 13. 1., jak se původně šířilo, ale 23. 1. od 20.00 v Sazka aréně. R.E.M. v Sazka aréně
Viz dále: www.remhq.com Zdroj: remhq.com grafika Žádné komentáře
grafika  Já a LNY 22. 9. 2004 přidal zelvak
Z Leaving New York jsem měl přinejmenším strach, protože jsem se bál, že půjde o nějakou vykradačku Drive či tak něco. Když jsem si ji včera poslechl, slyšel jsem opět skvělé překvapení – R.E.M. svoji „kytarovku“ neváhali obohatit o skvělé baskytarové vyhrávky a klavírek.
Sloka by mohla vzdáleně připomínat Daysleepera, zatímco záležitostí samou pro sebe je čtyřvazný refrén. Ten na mne působil (a trošku mne odstrašil) nápěvem hodným Robbieho Williamse či Erose Ramazottiho, v lepším případě Philla Collinse. Je to špatně? Na druhou stranu – co je u výše jmenovaných na jejich stylu nepěkného? Že ho pořád opakují. A dělají to R.E.M.? Řekl bych, že ne. Ať žijí pěkné lovesongy!
grafika Žádné komentáře
grafika  Odhalení Around the Sun 22. 9. 2004 přidal zelvak
Around The Sun
01. Leaving New York
02. Electron Blue
03. The Outsiders
04. Make It All OK
05. Final Straw
06. I Wanted to Be Wrong
07. Wanderlust
08. Boy in the Well
09. Aftermath
10. High Speed Train
11. The Worst Joke Over
12. The Ascent of Man
13. Around the Sun
Okolo Slunce
Viz dále: www.remhq.com Zdroj: www.remhq.com grafika Žádné komentáře
grafika  Prvním singlem Leaving New York 25. 7. 2004 přidal zelvak
Těšíte se? Těšte se! Leaving New York má být lovesong, což po dvou popových prvních singlech rozhodně nebude na škodu. Podle murmurů je podobná Drive. Kousek textu: „It's easier to leave, than be left behind.“ V Británii vychází 27. září.

Poslechnout píseň si můžete třeba přes remhq.com.
Viz dále: www.remhq.com Zdroj: www.remhq.com grafika Žádné komentáře
grafika  Pomozte mi s Jackelem 22. 7. 2004 přidal zelvak
Mám vážný problém, který mohu vyřešit jen s vaší pomocí. Na Leeriho stránkách o R.E.M. (rem2000.webpark.cz) jsem byl již před pár lety a kromě toho, že se mi líbily, jsem si zafixoval hýbací stvoření dole v rohu jako buldoka. Když jsem si ho ale pořádně prohlédl, zjistil jsem, že Leeri ho pojmenoval „stoupa“.
Co to podle vás je za tvora? Napište a podebatujeme!
To je on! Prapodivný žampion!
Viz dále: rem2000.webpark.cz grafika Žádné komentáře
grafikaremtym = ŽelRem v. 4.0 grafikavytvořil Želvák grafikado provozu uvedeno 14. 9. 2008grafikapodporuje IE, Mozilla, Opera grafikaHTML validní grafika